HAKKIMIZDA

Biröz Ahşap, İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde yer alan 1500 metre kare üretim ve depoloma tesisleri , sektörün merkezi konumundaki Keresteciler Sitesi’ndeki 300 metre kare showroomu ve 2006 yılında Bulgaristan’ın Şumen ilinde kurmuş olduğu 25.000 metre kare üretim ve depoloma tesisleri ve 30 yılı aşkın iş tecrübesi ile parke sektöründe kendini kanıtlamış, geniş ürün yelpazesi ve yüksek üretim kapasitesi ile gerek Türkiye gerekse Avrupa’daki bir çok ülkeye hizmet vererek parke sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Bizöz Ahşap olarak; lamine, masif, marküteri , ahşap merdiven, bahçe kamelyaları, kaplama ve lake süpürgelik ile ahşap ve kütükten tv ünitesi, masa ve sehpa üretiminin yanı sıra sahip olduğumuz lazer makineleri ile müşterilerine hizmet vermekteyiz.

Firmamızda; uzman personelimiz ve sahip olduğumuz ekipmanlarımız neticesinde kaliteden ödün vermeden istenilen model ve ebatta, istenilen ağaç türlerinden ürün imalatı yapılarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur.

 

VİZYONUMUZ

Hızlı ve sürekli bir şekilde değişen ve gelişen dünyamızda, faaliyet gösterdiğimiz parke sektöründe, uzun yıllar neticesinde elde etmiş olduğumuz tecrübemiz sayesinde uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.
 

MİSYONUMUZ

Konusunda uzman çalışanlarımız, sahip olduğumuz ileri teknoloji ve bilgi birikimimiz sonucunda oluşturduğumuz kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden ve müşteri memnuniyetinden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her yönden güven duyulan bir marka olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.
 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

< Çözüm odaklı olmak.

< Müşteri memnuniyetini esas almak.

< Planlı, programlı ve sistematik çalışmak.

< Sorunları oluşmadan önlemek.

< Başarıyı takdir ve çalışmaya teşvik etmek.

< ‘’Her çalışanımız liderdir’’ anlayışı ile insan kaynaklarımıza güvenmek.

< Katılımcı bakış açısı ile çalışanların tümü ile ortak hareket etmek.

< Mükemmelliğe ulaşmaya çalışmak.

< Ekip ruhunu benimsemek.

< Çevreye, topluma ve insanlara karşı duyarlı olmak.

< Sürekli değişime ayak uydurmak.

< Yenilikçi anlayışı benimseyerek sürekli değişen ve gelişen dünyayı takip etmek.

< Sonuç odaklı olmak.